Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimo ir pakeitimo sąlygos:

Jei nusipirkę prekę, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę tokią prekę grąžinti per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės gavimo dienos. Prekės keitimo atveju, prašome susisiekti su mumis el.paštu kris.petjonas@gmail.com arba telefonu: +370 650 35113, kad keičiama prekė būtų rezervuota. Šiuo atveju, prekė nemokamai pakeičiama į naują arba grąžinami Jūsų sumokėti pinigai.

Kai ketinate grąžinti kokybišką prekę įsitikinkite, kad prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt., šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta.

Būtinai pateikite prekės įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo formą, kurioje nurodoma atsisakymo priežastis.

Grąžinti prekes galima Jums patogiu būdų, adresu:  Žemaičių pl. 58 Kaunas UAB “PETJONAS” Darbo rūbų parduotuvė, darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.

Kai prekė grąžinama kurjerio pagalba, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.­­­­­­­­ Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Apatiniai drabužiai, kojinės, akiniai, apsauginiai ekranai skirti apsaugoti akims ir ausų kamštukai nekeičiami ir nepriimami pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ 18 punktą.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Kaip atsiimti prekes
Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti į namus arba atsiimti prekybos vietose.  Atvažiuokite atsiimti prekę tik gavę pranešimą telefonu, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti
Prekių pristatymas kurjerių paštu
Užsakymų pristatymui Lietuvoje naudojamės kurjerių tarnybos „Venipak“ paslaugomis. Prekių pristatymas – 4,60 € (su PVM). (Pastaba: pristatant į Kuršių Neriją bet kuriuo atveju imamas papildomas 40,55 € mokestis už siuntą).
Didelė dalis prekių esančių mūsų tinklapyje yra užsakomos, todėl užsakius tokio tipo prekę, mes su Jumis susisieksime ir pranešime, jos pristatymo terminą.

Prekių pristatymas užsienyje
Prekių pristatymo į užsienį kainos ir terminai kiekvienu atveju derinami atskirai.
Prekių pristatymo laikas
Užsakant prekes, kurias turime sandėlyje pristatymo laikas 1-7 darbo dienos nuo užsakymo apmokėjimo. Prekes, kurių neturime sandėlyje, pristatome per 2-3 savaites.
Prekės pristatomos darbo dienomis 8:00-17:00 val.
Esant poreikiui, didesnių siuntų pristatymą galima derinti ir kitu metu. Norėdami sužinoti apie specialias pristatymo sąlygas arba iškilus klausimams kreipkitės telefonu: +370 650 35113