Pristatymo sąlygos

Prekių grąžinimo ir pakeitimo sąlygos:

Tuo atveju, jei nusipirkę vieną iš šių prekių, pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai.

Tuo atveju, kai ketinate grąžinti kokybišką prekę įsitikinkite, kad prekė yra originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt., šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta.

Būtinai pateikite prekės įsigijimo dokumentą ir užpildytą prekės grąžinimo prašymą, kuriame nurodoma atsisakymo priežastis.

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali pristatyti pats adresu Žemaičių pl.58 Kaunas UAB “PETJONAS” darbo rūbų parduotuvę darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val., arba atsiųsti per kurjerį. Tuo atveju, kai prekė grąžinama kurjerio pagalba, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.­­­­­­­­ Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Apatiniai drabužiai, kojinės, akiniai, apsauginiai ekranai skirti apsaugoti akims ir ausų kamštukai nekeičiami ir nepriimami pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių“ 18 punktą.

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Kaip atsiimti prekes
Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba atsiimkite prekes prekybos vietose. Atsiimant prekes prekybos vietoje už prekes galėsite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais atsiėmimo metu. Atvažiuokite atsiimti prekę tik gavę pranešimą telefonu, kad Jūsų prekė paruošta atsiimti
Prekių pristatymas kurjerių paštu
Užsakymų pristatymui Lietuvoje naudojamės kurjerių tarnybos „Venipak“ paslaugomis. Prekių pristatymas – 4,60 € (su PVM). (Pastaba: pristatant į Kuršių Neriją bet kuriuo atveju imamas papildomas 40,55 € mokestis už siuntą).
Daug prekių yra užsakomų,tai susisieksime su Jumis ir pranešime,ar turime vietoje,ar reik užsakinėti.Kaip turėsime prekę jau vietoje,perduosime kurjeriui ir informuosime Jus el. paštu arba telefonu. Prekes kurjeris Jums pristatys per 1-3 darbo dienas.
Prekių pristatymas užsienyje
Prekių pristatymo už Lietuvos ribų kainos ir terminai kiekvienu atveju derinami atskirai.
Prekių pristatymo laikas
Užsakant prekes, kurios yra sandėlyje, jos pristatomos per 1-7 darbo dienas nuo užsakymo apmokėjimo, kurių nėra sandėlyje, pristatome per 2-3 savaites.
Prekės pristatomos darbo dienomis 8:00-17:00 val.
Esant poreikiui, didesnių siuntų pristatymą galima suderinti ir kitu metu. Norėdami suderinti specialias pristatymo sąlygas arba iškilus neaiškumams kreipkitės tel +370 650 35113